X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Milletvekilinden fotoğraf sergisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Milletvekilinden fotoğraf sergisi

  • Giriş Tarihi: 2.6.2013

Ak Parti Burdur Milletvekili Özçelik, 11 yıl boyunca Cumhurbaşkanı, Başbakan ve bakanların Burdur ziyaretlerinde çekilen 700 fotoğrafı, sergiye dönüştürdü

Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, 11 yıl boyunca Cumhurbaşkanı, Başbakan ve bakanların Burdur'a yaptığı ziyaretlerde çekilen 50 bin adet fotoğraf içerisinden seçtiği 700 fotoğrafı, sergiye dönüştürdü. Yoğun ilgi gören fotoğraf sergisinin 2 gün açık kalacağını aktaran Özçelik, ilerleyen günlerde de ilçe ve köy gezilerinde çekilen fotoğrafları sergiye dönüştüreceğini söyledi.

KÖY GEZİLERİ SIRADA

Burdur Belediyesi Fuaye Salonu'nda düzenlenen sergi açılışına Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya ve Vali Yardımcısı Bahir Altunkaya da katıldı. Milletvekili Özçelik; serginin amacını açıklayarak, "11 yıl boyunca, Burdur'da yapılan faaliyetleri, özellikle Sayın Cumhurbaşkanımızın Abdullah Gül'ün, Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ve bakanlarımızın Burdur ziyaretlerinden oluşan fotoğrafları sergilemeye çalıştık. Bazı şeyleri hatırlamak çok güzel. Nasip olursa, ilerleyen zaman içerisinde köy gezilerimizi de sergilemek istiyorum" dedi.