X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Köse: Önce siz ikiniz anlaşın!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Köse: Önce siz ikiniz anlaşın!

  • Giriş Tarihi: 13.7.2013

Ak Parti İl Başkanı Köse, Konyaaltı sahilini isteyen CHP'li Belediye Başkanları Akaydın ile Başkan Böcek'e, 'Önce aranızda anlaşın' dedi

Birkaç gün arayla açıklama yaparak Konyaaltı sahilini isteyen CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanı ve Konyaaltı Belediye Başkanına cevap, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Köse'den geldi.

ikiside aynı sahili istiyor
İl Başkanı Köse, "Medya aracılığı ile Konyaaltı sahilini isteyen iki CHP'li başkanın açıklamalarını da gördük. İkisi de sahili istiyor, ikisi de 'Benim hakkım' diyor. Önce kendi aralarında bir anlaşsınlar, sonra açıklama yapsınlar" diye konuştu.

hukuki süreç tamamlanmalı

CHP'li iki belediye başkanının da gerçekleri kamuoyundan gizlediğini ifade eden Ak Parti İl Başkanı Mustafa Köse, "Konyaaltı sahilini istiyorlar ama her ikisi de gerçekleri göz ardı edip, işlerine geldiği gibi konuşuyor. Sanki onların yeriymiş de ellerinden alınmış gibi anlatıyorlar. Burası, devletin ve kiralama süresi sona ermiş bir yer. Yeniden kiralanabilmesi veya devri ancak hukuki sürecin tamamlanmasının ardından mümkün olabilir" dedi.