Antalya esnafından duyarlılık çağrısı

Giriş Tarihi: 25.12.2013

AESOB Başkanı Sevimçok, yılbaşı hazırlığı yapanların alışveriş için küçük esnafı tercih etmelerini ve Antalya esnafını sevindirmelerini talep etti

Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Abdullah Sevimçok, yılbaşının çarşı esnafının günler öncesinden hazırlanarak beklediği çok özel günlerden biri olduğunu belirterek, vatandaşın yeniyıl alışverişlerinde küçük esnafı tercih ederek, varlığını sürdürebilmesine katkıda bulunmalarını istedi. AVM'ler karşısında yerel esnafın artık bu büyük sermaye ile baş edemez bir hale geldiğini belirten Sevimçok, dükkân kirasını dahi ödeyemeyenler olduğunu dile getirdi.

BAŞKANDAN ÖNERİLER

Sevimçok, Antalya'da yaşayan ve bu kenti sahiplenen herkesin çarşı ve pazarların hareketlenmesi için az ya da çok demeden maddi imkânları ölçüsünde alışveriş yapmasını isteyerek, "Alışveriş tercihlerini de küçük esnaftan yana kullanmaları istiyoruz. Ayrıca Antalyamızın çok nefis lezzet durakları da var. Vatandaşlar yeni yılı Antalya'nın kendisine has özel lezzet mekânlarında karşılayarak eğlenirken, hem Antalya ekonomisine hem de kendi ekonomilerine katkıda bulunabilirler" dedi.
ARKADAŞINA GÖNDER
Antalya esnafından duyarlılık çağrısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz