Kahramanmaraş Piazza'dan takı tasarım kursları

Giriş Tarihi: 27.3.2014 16:07

Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, düzenlediği takı tasarım kursları ile her yaş grubundaki ziyaretçisinin kendi takısını kendilerinin yapmalarına olanak sağlıyor.

Kahramanmaraş Piazza, bölge halkı tarafından yoğun ilgi gören ücretsiz takı tasarım kurslarına 1-8-15-22-29 Nisan'da da devam ediyor. Daha önce kadınlara ve çocuklara özel olarak düzenlediği ve birbirinden renkli, eğlenceli görüntüleri de beraberinde getiren takı tasarım kursları ile ziyaretçilerine güzel bir hobi kazandıran Kahramanmaraş Piazza, 'Kendi takımı kendim tasarlarım' diyenleri bekliyor.

Eğitmenlerin de yardımıyla düşlerindeki takıları kendi el emekleriyle ortaya koyma fırsatı bulacak olan ziyaretçiler, bu etkinlikle el becerilerini geliştirmenin yanı sıra hoşça vakit geçirip yeni dostluklar da kurabilecekler. Nisan ayı boyunca her salı günü devam edecek etkinlikle takı tasarım kursuna katılan ziyaretçiler, bir yandan yeteneklerini keşfederken diğer yandan öğrendiklerini mesleğe de dönüştürebilecekler.
ARKADAŞINA GÖNDER
Kahramanmaraş Piazza'dan takı tasarım kursları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz