X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Zirvedeki tek Antalyalı Samut
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Zirvedeki tek Antalyalı Samut

  • Giriş Tarihi: 4.4.2014

Uludağ Ekonomi Zirvesi Grand Yazıcı Otel'de gerçekleştirildi. Dev zirveye Ekonomi Bakanı Ali Babacan ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile birlikte yerli ve yabancı iş, ekonomi ve siyaset dünyasından çok önemli isimler katıldı. lı işadamı Hüseyin Samut, zirveye bölgeden katılan tek özel davetli oldu.

BABACAN'DAN TEBRİK

Hüseyin Samut birçok üst düzey isim ile bir araya geldi. Ekonomi Bakanı Ali Babacan ile hem zirvenin yapıldığı otelde hem de özel olarak bir araya gelen Samut, ekonomi zirvesine teşriflerinden ve organizasyona verdiği önemden dolayı Babacan'a teşekkür etti. Bakan Babacan da Samut'un, iş dünyasına yaptığı katkılar ve yaptığı yatırımların takdire değer olduğunu dile getirdi. Samut, Bakan Babacan ile hem yurt dışında hem de İzmir, Ankara, İstanbul ve Antalya gibi farklı şehirlerde bir araya gelmişti.

ŞİMŞEK' LE DE GÖRÜŞTÜ
İşadamı Samut, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile de uzun bir görüşme yaptı. Samimi anların da yaşandığı görüşmede iş dünyası ve ekonomi üzerine sohbetlerin yanı sıra oldukça keyifli sohbetler de gerçekleşti.