X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER MP aşkı bitti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

MP aşkı bitti

  • Giriş Tarihi: 25.5.2014

Antalyaspor'un Medical Park ile olan isim sponsorluğu sona erdi. 4 yıllık sözleşmenin bitimiyle birlikte kırmızı-beyazlı kulüp artık sadece Antalyaspor olarak yoluna devam edecek

SÖZLEŞMELERİ SONA ERDİ
4 yıl önce yapılan anlaşma ile spor'un isim sponsoru olan Medical Park, sponsorluğun sona ermesiyle birlikte desteğini noktaladı. 4 yıl önce 2 yıl için 5 milyon dolar karşılığında anlaşılan, artı 2 yıl için de çok daha düşük bir bedel karşılığında süren anlaşma, liglerin bitmesiyle birlikte sona erdi.

MALZEMELERİ TOPLADILAR

Sponsorluk sözleşmesinin bitimiyle birlikte Akdeniz Üniversitesi Stadı'nda ve Hasan Subaşı Tesisleri'nde bulunan reklam tabelaları söküldü, malzemeler toplandı. Kulübün aynı zamanda sağlık sponsoru da olan MedicalPark, Antalyaspor'un kullanımı için tahsis ettiği araçları da geri çekti.

ÖNCÜLÜK EDİLMİŞTİ

Kulübün maddi desteğe ihtiyacı olduğu dönemde sponsorsuz kalması tedirginlik yarattı. Antalyaspor'un yaptığı bu sponsorluk hamlesi Elazığspor, Denizlispor, Konyaspor gibi takımlara öncülük etmişti. Mali tablonun kötü olması nedeniyle yeni bir sponsorluk anlaşmasının yapılması gündemde.