Konyaaltı'da müzikli geceler

Giriş Tarihi: 8.7.2014

Konyaaltı Belediyesi'nin Ramazan etkinliklerinde Coşkun Sabah ve Nihat Akçer sahne aldı. Sabah, unutulmaz şarkılarını söylerken, Akçer 'Eyvan Gecesi' yaptı

Konyaaltı Belediyesi'nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik Parkı'nda düzenlediği Ramazan etkinliklerinde Coşkun Sabah ve Nihat Akçer sahne aldı. Çocuk gösterileri ve birbirinden renkli yarışmaların ardından sahne alan Coşkun Sabah, Anılar, Bu bizim hikayemiz, Bir gülü sevdim, Hatıram olsun gibi yıllara kazınmış o unutulmaz şarkılarını Antalyalılar için seslendirdi.

EYVAN GECESİ

Her cuma ve cumartesi günleri birbirinden değerli sanatçıların konserleriyle renklenen Ramazan ayında Nihat Akçer ve sazendeleri de unutulmaz bir 'Eyvan Gecesi' ile Antalyalıların karşısına çıktı. Diyarbakır yöresine ait şarkıları seslendiren Nihat Akçer, dinleyenleri mest etti. Zaman zaman söylediği hareketli türkülere ise Antalyalı sanatseverler coşkuyla eşlik etti. Konyaaltı Ramazan etkinlikleri 11 Temmuz Cuma günü Bahadır Özüşen, 12 Temmuz Cumartesi günü ise İlke Türkdoğan konserleriyle devam edecek.
ARKADAŞINA GÖNDER
Konyaaltı'da müzikli geceler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz