Konyaaltı okulları yeni eğitim yılına hazır

Giriş Tarihi: 30.8.2014

Konyaaltı Belediyesi, yeni eğitim ve öğretim yılı öncesi ilçe okullarının ihtiyacı olan her türlü onarımı gerçekleştiriyor

Konyaaltı Belediyesi, yeni eğitim ve öğretim yılı öncesi okullarda boya, badana, sıva, bordür, kilit taşı ve fayans döşenmesi, oturma alanları gibi çalışmalar gerçekleştiriyor. Son olarak Abdurrahman-Neriman Bileydi İlkokulu ve Ortaokulu'nda çalışma başlatan Konyaaltı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilk olarak okulda bulunan 400'e yakın öğrenci sırasını zımpara yapıp vernikledi. Okulun 23 dersliğinde ise boya ve temizlik yapıldı.

HER TÜRLÜ DESTEĞE HAZIR

Eğitim ve öğretimin daha iyi şartlarda yapılabilmesi için her türlü desteğe hazır olduklarını belirten Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, yeni eğitim öğretim yılı öncesi okullarda çeşitli bakım ve temizlik çalışmalarına başladıklarını bildirdi. Şu ana kadar 5 okulda bakım ve temizlik çalışmalarının tamamlandığını ifade eden Böcek, gelen talep üzerine bu çalışmaların aralıksız devam ettiğini söyledi. Ayrıca okullara spor malzemesi ve kırtasiye desteğinde bulunduklarını dile getiren Başkan Böcek, yeni eğitim öğretim yılının tüm öğrenci, öğretmen ve velilere hayırlı olması dileklerinde bulundu.
ARKADAŞINA GÖNDER
Konyaaltı okulları yeni eğitim yılına hazır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz