X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Perşembeye kaldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Perşembeye kaldı

  • Giriş Tarihi: 12.11.2014
Perşembeye kaldı
Perşembeye kaldı

Antalyaspor'da teknik direktör bilmecesi Perşembe günü çözülecek. Hikmet Karaman milli maçtan sonra Antalya'ya gelip yönetim ile masaya oturacak

Engin Korukır'ın görevinden alınmasıyla başlayan süreçte teknik direktör arayışlarına devam eden spor yönetimi görüşmelerini sürdürüyor. Gün boyunca belirlenen, tavsiye edilen ve kendisi görüşmek isteyen bir çok teknik adamla temasa geçildi. Ancak yönetimin hedefindeki ilk isim Hikmet Karaman. Karaman ile ilgili aşılması gereken iki engel var. Birincisi maddi boyut, ikincisi ise kendisinin tavsiye ettiği Korukır'ın gönderilmesinden sonra kendisinin göreve gelmesinin etik olup olmadığı.

MİLLİ MAÇTAN SONRA

Yönetimin ilk hedefi Hikmet Karaman ama belirlenen listede bir çok deneyimli isim de var. Hami Mandıralı, Kemal Özdeş, Giray Bulak ve Hüsnü Özkara bu isimlerden bazıları. Yapılacak ilk görüşme ise Karaman ile gerçekleşecek. Bugün oynanacak Türkiye- Brezilya maçının ardından Hikmet Karaman ve Hami Mandıralı'nın Antalya'ya geleceği ve yarın bir görüşme yapılacağı belirtildi. Kesin kararın yarın akşama kadar verilmesi bekleniyor.