X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER İnsanlara kızdı mağaraya kaçtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

İnsanlara kızdı mağaraya kaçtı

  • Giriş Tarihi: 21.2.2015
İnsanlara kızdı mağaraya kaçtı
İnsanlara kızdı mağaraya kaçtı

'nın Kemer İlçesi'nde başına gelenlere kızıp dağdaki bir mağarada yaşamaya başlayan 45 yaşındaki Cemal Ertuğrul, jandarma kontrollerinde tesadüfen bulundu

'nın Kemer İlçesi'nde bir mağarada yaşayan Cemal Ertuğrul tesadüfen bulundu. Kemer İlçe Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekiplerin Tekirova Mahallesi Phaselis SİT Alanı yakınlarında yaptıkları kontrol sırasında, ulaşımın zor olduğu yaklaşık 60 metrelik uçurumun kenarındaki bir mağarada rastladıkları Ertuğrul, insanlardan kaçtığını söyledi.

SAĞLIK DURUMU İYİ

Bölgeye giden sağlık ekibi tarafından kontrolleri yapılan Ertuğrul'un, herhangi bir sağlık sorunu olmadığı anlaşıldı. Ertuğrul, hakkının yendiğini, başına gelen olaylardan sonra insanların davranışlarına kızarak mağaraya yerleştiğini anlattı.

İKİ AYAKLILAR
Başından geçenleri anlatan Ertuğrul, "Toplum eğer buysa ben de iki ayaklı hayvanların arasında yaşamaktansa giderim gerçek hayvanların içinde yaşarım dedim. Huzuru ancak rabbimle birleştiğim, bütünleştiğim zaman bulabiliyorum. İnsanların içerisinde bulamıyorum bu huzuru" diye konuştu.

PANSİYONA YERLEŞTİRİLDİ
Giyim kuşamı ve tıraşı düzgün olduğu görülen Cemal Ertuğrul, sağlık ekiplerinin hastaneye götürme teklifini kabul etmese de jandarmanın ısrarı üzerine Kemer Devlet Hastanesi'ne götürülerek sağlık kontrolünden geçirildi. Ertuğrul'un durumu Kemer Kaymakam vekili Halil Serdar Cevheroğlu'na bildirildi. Hastane çıkışında kaymakamlık tarafından bir pansiyona yerleştirilen Cemal Ertuğrul'a iş bulunacağı belirtildi.