Alanya'ya hizmet bitmez

Giriş Tarihi: 27.9.2015
Alanya'ya hizmet bitmez

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu 1 Kasım seçiminden sonra da Alanya'nın en güzel hizmetleri almaya devam edeceğini söyledi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik ve AK Parti Antalya Milletvekili adayı İbrahim Aydın ile Alanya'nın Demirtaş, Kargıcak, Mahmutlar, Kestel, Oba Tosmur ve Çıplaklı mahallelerinde partinin teşkilat üyeleriyle bayramlaştı.

HIZLI TREN GELECEK

Bugüne kadar Alanyalılardan büyük destek aldıklarını, bunun karşılığında kendilerinin de bölgeye güzel hizmetler yaptıklarını vurgulayan Çavuşoğlu, Türkiye'de iki üniversitesi olan tek ilçenin Alanya olduğunu ifade etti. Gazipaşa Havalimanı'nın da bölgeye çok fayda sağladığını anlatan Çavuşoğlu, önümüzdeki 5 yıl için üniversitelerin yararının da görüleceğini kaydetti. Çavuşoğlu, yapılması gereken daha çok hizmetin bulunduğunu belirterek, Alanya ve Gazipaşa'nın duble yollarla Mersin'e bağlanacağını, ayrıca Gazipaşa Havalimanı'na hızlı trenin de getirileceğini bildirdi.

ÇELİK'TEN BİRLİK MESAJI
AK Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik de vatan uğruna canlarını feda eden şehitleri rahmetle andığını belirterek, "Hükümetimiz terörle kararlı bir şekilde mücadele ediyor. Bu bayram birlik ve beraberliğimizi en fazla göstermemiz gereken bayram. Etnik kimliğimize bakmadan birbirimize sarılalım" diye konuştu.
ARKADAŞINA GÖNDER
Alanya'ya hizmet bitmez
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz