X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Çavuşoğlu'dan gençlik hamlesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Çavuşoğlu'dan gençlik hamlesi

  • Giriş Tarihi: 11.10.2015
Çavuşoğlu'dan gençlik hamlesi
Çavuşoğlu'dan gençlik hamlesi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çavuşoğlu, ilçelere seçim ziyaretinde bulundu. Çavuşoğlu iş kuracak gençlere kredi vereceklerini ve 3 yıl vergi almayacaklarını söyledi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, 1 Kasım seçimleri için çalışmalarını ilçelerde sürdürdü. Demre'de iş adamları ve sivil toplum kuruluşları ile kamu kurum müdürlerinin katılımıyla düzenlenen istişare toplantısına katılan Çavuşoğlu büyük gemilerin yanaşarak turist getireceği bir limanı Demre'ye kazandıracaklarını açıkladı.

YEM VE GÜBREDE KDV 'SIFIR'

Türkiye'nin tarımda Avrupa birincisi, dünyada da ilk yedi ülke arasında olduğuna dikkat çeken Çavuşoğlu, "Önümüzdeki süreçte inşallah gübrede ve yemde KDV'yi sıfırlıyoruz" diye konuştu. Korkuteli ilçesinde de vatandaşla buluşan Çavuşoğlu, "Bu seçimde Korkuteli'den en az yüzde 50 oy bekliyorum. Birinciye ödül vereceğiz. Bu ödülü de Korkuteli'nin kazanacağını düşünüyorum. En az yüzde 50 oy almamız gerekiyor" diye konuştu.

GENÇLERE 'CESUR OLUN' MESAJI
Çavuşoğlu, Kaş'ta ise bir çay bahçesinde vatandaşla sohbet etti. İstek ve sorunları dinleyen Çavuşoğlu, işletme kuran gençlere kredi desteği verdiklerini, üç yıl vergi almayacaklarını kaydederek, bunun için de gençlerin cesur olması gerektiğini söyledi.