X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Antalya'da AVM'ler ışıl ışıl
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Antalya'da AVM'ler ışıl ışıl

  • Giriş Tarihi: 26.12.2015
Antalya'da AVM'ler ışıl ışıl
Antalya'da AVM'ler ışıl ışıl

Yılbaşına sayılı günler kala Türkiye'nin turizm başkenti Antalya'daki alışveriş merkezleri ve mağaza vitrinleri, yeni yılı simgeleyen çok sayıda maketle süslendi

Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte alışveriş merkezleri ve mağaza vitrinleri, yeni yıl konseptine göre yeniden düzenlendi. Yılbaşına sayılı günler kala hareketlilik gözlenen 'daki alışveriş merkezleri, müşterileri için kırmızı, sarı, yeşil ve beyaz ışıklarla süslendi. Mağazalar özel konseptlerle donanan vitrinlerle ilgiyi arttırmaya çalışırken, alışveriş merkezleri ise Noel Baba ve geyikleri başta olmak üzere çok sayıda yeni yılı simgeleyen maketlerle müşterilerinin dikkatini çekiyor.

FOTOĞRAFLIK MANZARA

Hem içerisinde hem de dışında renkli yeni yıl görüntüleri oluşan alışveriş merkezleri, müşterileri için çok sayıda kampanya düzenliyor. Özellikle çocukların ilgi gösterdikleri yeni yıl süslemelerinin olduğu mekanlar, yetişkinlerin de hatıra fotoğraf çektirdiği mekanlar arasında yer alıyor. Görsel şölene dönüşen kutlama hazırlıklarının yanı sıra yeni yıla özel hediyeler de vitrinde sergileniyor.