X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Büyükşehir yara sarıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Büyükşehir yara sarıyor

  • Giriş Tarihi: 17.2.2016
Büyükşehir yara sarıyor
Büyükşehir yara sarıyor

Gazipaşa'da geçen ay elektrik kontağından çıkan yangın sonucu evi tamamen kül olan Uysal ailesinin yardım çağrısına Büyükşehir cevap verdi

Büyükşehir Belediyesi Gazipaşa'da evi elektrik kontağından çıkan yangın sonucu kül olan Uysal ailesinin yardımına koştu. Geçtiğimiz ay meydana gelen yangında baba Tuncay Uysal'ın yüzünde ve kolunda üçüncü derece, anne Selvinaz Uysal'ın kolunda hafif yanık oluşmuş, ailenin en ufak bireyi 3 yaşındaki Yaman Uysal ise yangından yara almadan kurtulmuştu.

TÜREL'E TEŞEKKÜR
Ailenin eşya talebine hızla cevap veren Büyükşehir Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, hazırladığı ev eşyalarını bir araçla Gazipaşa'ya gönderdi. Eşyaları Büyükşehir Belediyesi Gazipaşa Koordinatörü Ahmet Büyükakça ve Hizmet Birimi Şube Müdürü Hasan Zeyni Çelik aileye teslim etti. Tuncay ve Selvinaz Uysal çifti, yaşadıkları bu zor günlerde Büyükşehir Belediyesi'nin tüm birimleriyle kendilerini yalnız bırakmadığını söyleyerek Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel olmak üzere bu tür sosyal yardımlarda emeği olan herkese teşekkür etti.