Gül bahçesinde esintisi

Giriş Tarihi: 24.5.2016
Gül bahçesinde moda esintisi

’dan giyim ürünlerini, internetten 81 ile ulaştırabilen girişimciler, hem Isparta gülünü hem de ürünlerini gül bahçesinde modellerle tanıttı

'da gül hasadı başlarken, gül kokan bahçeler doğal bir stüdyo ortamı oluşturuyor. Bunu fırsat bilen bir giyim markasının işletmecileri, yazlık erkek ve bayan kıyafetlerinin tanıtımı için gül bahçesini seçti. Eren Dinçer, Harun Deniz ve Bahadır Görgülü isimli genç girişimciler tarafından küçük bir finansmanla oluşturulan Vavin markası, ya uygu hazır giyimi ürünleri tanıtmak için doğada profesyonel çekimi ekibi ve modellerle çalışan girişimciler bu kez de gül bahçelerini seçti. Güneykent beldesinde bir gül bahçesinde yapılan çekimler renkli görüntülere sahne oldu. Isparta'nın gül pembe renginde kıyafetler giyen modeller, dakikalarca çekim ekibine poz verdi. İlk çekimlerin ardından bir model, gül yapraklarından tasarlanmış kıyafet giydi. O kıyafetle dikkatleri üzerine çeken model, elinde tutuğu gül yapraklarını önce kokladı ardından havaya fırlattı.

BURASI DOĞAL BİR STÜDYO
İşletmeci Eren Dinçer, amaçlarının sadece kendi ürünlerini değil Isparta gülünü de tanıtmak olduğunu söyledi. Dinçer "Buraya herkes kesinlikle hayatında bir kez gelmeli. Rüzgarla gelen gül kokuları sizi mest ediyor" diye konuştu.
ARKADAŞINA GÖNDER
Gül bahçesinde moda esintisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz