X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bu mutluluk ömre bedel
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bu mutluluk ömre bedel

  • Giriş Tarihi: 31.5.2016
Bu mutluluk ömre bedel
Bu mutluluk ömre bedel

Kaş’ın Çavdır Mahallesi’nde sokakta yaşayan çevre halkının yardımlarıyla hayatta kalan 84 yaşındaki ’a Büyükşehir Belediyesi yardım elini uzattı

Büyükşehir Belediyesi, Kaş'ın Çavdır Mahallesi'nde sokakta yaşadığı tespit edilen 84 yaşındaki 'a el uzattı. Büyükşehir Belediyesi Kaş Hizmet Koordinatörlüğü ile Kaş Belediyesi'nin talebi, Başkan Menderes Türel'in talimatıyla, Hasan Doğan için konteynır ev gönderildi. Çavdır Mahallesi'nde uygun bir alan hazırlanarak, konteynır ev monte edildi. Kaş Koordinatörü Mustafa Şalvarlı'dan evinin anahtarını teslim alan Hasan Dede, sevince boğuldu. Mutluluğu gözlerinden okunan yaşlı adam kışın soğukta, yazın sıcakta kalacak yer bulamamanın zor olduğunu belirterek, kendisine sahip çıkan Büyükşehir Belediyesi'ne ve Başkan Menderes Türel'e teşekkür etti. Hasan Dede; 'Menderes Türel'den Allah razı olsun. Beni sıcak bir yuvaya kavuşturdu. Bundan sonra benim de kapısını açacağım bir evim var. Çok mutluyum' diyerek duygularını dile getirdi.

VATANDAŞIN YANINDAYIZ
Kaş Koordinatörü Mustafa Şalvarlı da " Hasan Dede sokakta yaşayan kimsesiz ve halkın yardımıyla hayatını sürdüren birisiydi. Şimdi artık sıcak bir yuvası var. Öylesine mutlu oldu ki bu bize yeter. Onun mutluluğu ve gülümsemesi bizim için çok önemli. İhtiyacı olan vatandaşlarımızın her yanındayız" dedi.