X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Cumhuriyet Meydanı şölene hazır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Cumhuriyet Meydanı şölene hazır

  • Giriş Tarihi: 26.7.2016
Cumhuriyet Meydanı şölene hazır
Cumhuriyet Meydanı şölene hazır

Cumhuriyet Meydanı, muhteşem bir geceye hazırlanıyor. Birbirinden ünlü sanatçılar bu gece sahne alacak, 15 Temmuz tarihinden bu yana nöbet tutan Antalyalılara destek verecek

Darbecilere karşı dik duruşun simgesel mekanı olan Cumhuriyet Meydanı, muhteşem bir geceye hazırlanıyor. 15 Temmuz'dan bu yana her akşam on binleri ağırlayan Cumhuriyet Meydanı'nda, ünlü sanatçılar sahne alacak. Bu akşam Gezegen Mehmet, Vatan Şaşmaz, Ece Erken, Hopdedik Ayhan, Afrikalı Ali, Adem Metan ve Ersin Düzen'in sunuculuğunu yaptığı gecede, ünlü sanatçılar Antalyalılarla birlikte demokrasi nöbetinde yer alacak.

DEMOKRASİ İÇİN
Hande Yener, Mustafa Ceceli, Bengü, Yavuz Bingöl, Murat Dalkılıç, Alişan, Nihat Doğan, Kutsi, Berkay, Berdan Mardini, Sefa Doğanay, Doğuş, Ahmet Selçuk İlkan, İntizar, , Serkan Kaya, Berksan, Davut Güloğlu ve Altay Antalyalılarla birlikte sabaha kadar en güzel şarkılarını seslendirecek. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, demokrasi nöbetinin, demokrasi şölenine dönüşeceği geceye tüm Antalyalıları davet etti.

PARTİLERE DAVET
AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer büyük bir şölen hazırlandığını belirterek, "Siyasi görüşü ne olursa olsun, demokrasiye sahip çıkan herkesi meydana bekliyoruz. ve MHP il başkanlarını, yönetimini ve üyelerini de davet ettik. Geniş bir katılım bekliyoruz. Bu demokrasi hepimizin" diye konuştu.