X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER STK’ya teşekkür turu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

STK’ya teşekkür turu

  • Giriş Tarihi: 21.8.2016
STK’ya teşekkür turu
STK’ya teşekkür turu

AK Parti İl Başkanı Sümer, Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret ederek, FETÖ’nün 15 Temmuz günü gerçekleştirdiği darbe girimine karşı tavırlarından dolayı teşekkür etti

AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, STK'lara teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. FETÖ'nün darbe girimi sırasında milletin gösterdiği dik duruşa katkı koyan STK ziyaretleri sırasında Başkan Sümer, sırasıyla Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB), Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİ- AD), Sanayici İşadamlari Derneği (ANSİAD), Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD), İnsani Yardım Vakfı (İHH), Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) başkanları ile bir araya geldi.

SAFLAR SIKLAŞACAK
Ziyaretlerinde 15 Temmuz'da AK Parti teşkilatlarının yalnız kalmadığını, siyasi parti ve STK'ların desteği ile darbe girişiminin seyrini değiştirildiğini belirten Sümer, "Millete karşı FETÖ tarafından bir darbe yapılarak, ülkemizin işgal edilmek istendi, vatanını, milletini seven herkes darbeye karşı durdu. STK'larımızda ilk andan itibaren bizleri yalnız bırakmadı. Biz onun için bu ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Bundan sonra saflarımızı daha çok sıklaştırarak, birbirimizi daha çok dinleyerek bu tür hainlere fırsat vermemeliyiz" diye konuştu.

HESABA KATMADILAR
Hainlerin hesaba katmadığı şeyin millet olduğunu kaydeden Sümer, "Cumhurbaşkanımız 'ın ifadesiyle devletimizi çadır devleti zannettiler, tarihimizden aldığımız emaneti hesap edemediler ve gereken cevabı en iyi şekilde aldılar. Milletimiz tarihi boyunca bağımsızlığından asla taviz vermemiştir vermeyecektir. Bu millet Çanakkale savaşında tarih, kurtuluş savaşında destan yazmış bir millet, aynı destanı da 15 Temmuz'da tekrar yazdı" dedi.