X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bu fırsatı kaçırmayın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bu fırsatı kaçırmayın

  • Giriş Tarihi: 11.9.2016
Bu fırsatı kaçırmayın
Bu fırsatı kaçırmayın

SGK İl Müdürü , prim borçlarının yapılandırılmasıyla ilgili Serik’te muhtar ve sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya geldi

Serik Belediyesi'nde düzenlenen bilgilendirme toplantısına SGK İl Müdürü Nejat , Serik SGK Müdürü Halil İbrahim Doğaç, Belediye Başkanı Ramazan Çalık, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Taşkaya, muhtarlar ve STK temsilcileri katıldı. SGK İl Müdürü Nejat Deniz, SGK'nın doğumdan mezara kadar tüm vatandaşlara hizmet verdiğini söyledi. Amaçlarının kaliteli hizmet sunmak olduğunu kaydeden Deniz, 'nın SGK alanında en dinamik illerden biri olduğunu vurguladı.

YAPILANDIRMADAN YARARLANIN
'da yaklaşık 815 bin sigortalının bulunduğunu anlatan Nejat Deniz, yine kentte yaklaşık 285 bin emeklinin bulunduğunu söyledi. ödeme kolaylığı Antalya'da 74 bin işveren sigortalının bulunduğunu ve ülke ekonomisine katkı koyduğuna değinen Deniz, "SGK'ya kayıtlı vatandaşlarımıza 8 ilçede 11 kurumda hizmet vermekteyiz. Sizleri paydaşımız ve ortağımız olarak görüyoruz. En son sosyal güvenlik kurumuyla ilgili bir yapılandırma düzenleme çıktı. Kurumumuza borcu olan sigortalı ve işverene borç ödeme kolaylığı tanındı. Yapılandırmadan mutlaka yararlanın" dedi.