Çocuklara morali

Giriş Tarihi: 2.10.2016
Çocuklara EXPO morali

2016’nın konuğu olan kemik iliği nakilli çocuklar, kendileri için hazırlanan programla özel bir gün geçirerek moral depoladı

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi'nde gerçekleştirilen kemik iliği nakilleri ile hayata tutunan minikler, 2016'ya düzenlenen geziyle farklı bir gün yaşadı. Gezide, pediatrik kemik iliği nakli olmuş çocukların mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

RUHSAL DESTEK ŞART
Çocuk atölyelerinde uçurtma yapma, maske yapımı, origami, kağıttan yapımı, boyama, masa oyunları gibi etkinliklerine katılan nakilli çocuklar Eğlenceli Bilim Dünyası etkinlikleriyle de tanışma şansı buldu. Ülke bahçelerini de gezme şansını bulan nakilli çocukların son durağı ise Biyoçeşitlilik Müzesi oldu. Burada insanların tarımla olan ilişkisinin hikâyesini anlatan zaman tünelinde kısa bir film izleme fırsatı bulan çocuklar, "Bu kadar çok aktivitenin bir arada olduğu EXPO 2016'da, bir gün geçirmek bizi çok ama çok mutlu etti. Bize bu imkanı tanıyan herkese çok teşekkür ederiz" şeklinde konuştular. Medical Park Hastane Kompleksi Pediatrik Kemik İliği Nakli Bölüm Başkanı Prof. Dr. Akif Yeşilipek ise, "Hastane sürecini tamamlayan ve dış ortamla buluşmasında tıbben sakınca olmayan hastalarımızın ruhsal yönden de desteklenmesinin önemli olduğuna inanıyoruz" dedi.
ARKADAŞINA GÖNDER
Çocuklara EXPO morali
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz