X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Pompalı dehşeti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Pompalı dehşeti

  • Giriş Tarihi: 27.11.2016
Pompalı dehşeti
Pompalı dehşeti

Varsak hayvan pazarında çıkan tartışmada R.E. pompalı tüfekle saldırdığı Antalyalı kasap Ömer Emel’i ağır yaraladı

'nın Kepez ilçesi Menderes Mahallesi'ndeki hayvan pazarında R.E. ile Özdemir aileleri arasında yer tartışması çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine R.E ile oğlu arabasında bulunan pompalı tüfeği alarak pazarın içinde yüzlerce kişinin arasında bir el havaya 2 el de rastgele ateş etti. Ömer Emel ve yanındaki A.Ö ile S.Ö, "Yüzlerce kişinin içinde sen ne yapıyorsun. Katliam mı yapacaksın" diyerek tüfeği ellerinden almak istedi. Durdurulamayan R.E. bu kez namluyu Antalya'nın tanınmış kasaplarından Ömer Emel ile A.Ö ile S.Ö'ye yöneltti. R.E. arka arkaya ateş ederek Ömer Emel'i kasığından yaraladı. A.Ö ile S.Ö'nün ise göğsüne saçmalar isabet etti. Hastaneye kaldırılan Emel'in komada olduğu, hayati tehlikesinin bulunduğu bildirildi.

SALDIRGAN TÜFEKLE KAÇTI
Olayın ardından R.E. ile ismi belirlenemeyen oğlu olay yerinden kaçtı. Olayla ilgi çalışma başlatan Kepez Asayiş Şube Müdürüğü ekipleri, tüfekli saldırgan R.E. ile isminin belirlenmesinden sonra oğlunun yakalanması için çalışma başlattı. Antalya'nın Kepez ilçesi Menderes Mahallesi'ndeki hayvan pazarında R.E. ile Özdemir aileleri arasında yer tartışması çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine R.E ile oğlu arabasında bulunan pompalı tüfeği alarak pazarın içinde yüzlerce kişinin arasında bir el havaya 2 el de rastgele ateş etti. Ömer Emel ve yanındaki A.Ö ile S.Ö, "Yüzlerce kişinin içinde sen ne yapıyorsun. Katliam mı yapacaksın" diyerek tüfeği ellerinden almak istedi. Durdurulamayan R.E. bu kez namluyu Antalya'nın tanınmış kasaplarından Ömer Emel ile A.Ö ile S.Ö'ye yöneltti. R.E. arka arkaya ateş ederek Ömer Emel'i kasığından yaraladı. A.Ö ile S.Ö'nün ise göğsüne saçmalar isabet etti. Hastaneye Emel'in komada olduğu, hayati tehlikesinin bulunduğu bildirildi.

SALDIRGAN TÜFEKLE KAÇTI
Olayın ardından R.E. ile ismi belirlenemeyen oğlu olay yerinden kaçtı. Olayla ilgi çalışma başlatan Kepez Asayiş Şube Müdürüğü ekipleri, tüfekli saldırgan R.E. ile isminin belirlenmesinden sonra oğlunun yakalanması için çalışma başlattı.