X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER ATSO 38. Yapı Fuarında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

ATSO 38. Yapı Fuarında

  • Giriş Tarihi: 27.4.2015 12:48 Güncelleme Tarihi: 27.4.2015 13:47
TÜRK YAPI SEKTÖRÜNÜN VE BÖLGENİN EN BÜYÜK BULUŞMASI 38. YAPI FUARI - TURKEYBUİLD İSTANBUL, TÜYAP FUAR MERKEZİNDE DÜZENLENİRKEN, FUARA AKSARAY’DAN YOĞUN KATILIM OLDU.
ATSO 38. Yapı Fuarında

Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Türk yapı sektörünün ve bölgenin en büyük buluşması 38. Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul’a katıldı.
ATSO, üyelerini yapı sektörünün en büyük organizasyonu ile buluştururken, fuara katılan üyeler ATSO Başkanı Koçaş’a emeklerinden dolayı teşekkür etti. Aksaray’dan İzo Solo ve Kanat Adalı Metal firması da fuarda Aksaray’ın tanıtımını yaparken, ATSO Başkanı Koçaş, firmalarımızı ve fuara katılan üyeleri tebrik etti.
1978’den bu yana düzenlenen 38. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul, yapı sektörünün bütün bileşenlerini bir araya getiren en büyük ve en önemli "Yapı Fuarı" olma özelliğini sürdürmekte olduğunu dile getiren Başkan Koçaş, “100 bin metrekarelik 14 salon ve açık alanda, bin 250 üretici firmanın katılımıyla gerçekleşen, 17 bin 400 ürün, teknoloji ve hizmetin sergilendiği, yaklaşık 100 bini aşkın kişinin ziyaret ettiği 38. Yapı Fuarına da bu yıl üyelerimiz ile birlikte iştirak ettik. Dünyanın en büyük beş yapı fuarından biri olan ve Türkiye’nin de içinde bulunduğu Balkanlar, Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan bölgenin en büyük yapı malzemeleri fuarı olma özelliği taşıyan "38. Uluslararası Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul" üyelerimizin isteklerine cevap vermiştir. Sektörlerinde en iyi olan fuar organizasyonlarına katılım göstermeye devam edeceğimizi belirterek katılım gösteren üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.