X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER 13. Günebakan Sertifikası Verildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

13. Günebakan Sertifikası Verildi

  • Giriş Tarihi: 18.5.2015 16:18 Güncelleme Tarihi: 18.5.2015 16:20
AKSARAY BELEDİYESİ’NİN GIDA SEKTÖRÜ İŞLETMELERİNDE TAM HİJYEN SAĞLAMAK AMACIYLA BAŞLATTIĞI GÜNEBAKAN PROJESİ HER GEÇEN GÜN BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR.
13. Günebakan Sertifikası Verildi

Belediyesi’nin gıda sektörü işletmelerinde tam hijyen sağlamak amacıyla başlattığı Günebakan projesi her geçen gün büyümeye devam ediyor.
Sertifika almak için müracaat eden işletmeler arasında bulunan Gönül Kahvesi, yapılan değerlendirme sonrasında Günebakan Sertifikası almaya hak kazandı. Daha önce 12 işletmenin almayı hak kazandığı Günebakan Sertifikasında bu sayı Gönül Kahvesi ile 13’e yükseldi. Gönül Kahvesi’nde düzenlenen sertifika törenine, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, işletme sahipleri Hayrettin Ökçesiz ve Gökhan Aksay ile çok sayıda basın mensubu katıldı.
Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, “Günebakan sertifika törenlerimiz devam ediyor. Bu işletmelerimiz belirlenen 37 adet kriteri 100 üzerinden puanlıyoruz. 80 ve üzerinde puan alan işletmelerimize bu sertifikalarımızı veriyoruz. Günebakan belgesine olan talepler her geçen gün artıyor. Dolayısıyla bu da işin sevindirici tarafı oluyor” dedi.
Bugüne kadar 12 işletmeye Günebakan sertifikası verdiklerini belirten Başkan Yazgı, "13. Günebakan Sertifikamızı Gönül Kahvesi’ne veriyoruz. İşletme sahipleri Hayrettin Ökçesiz ve Gökhan Aksay’a teşekkür ediyorum. Sertifikamızı almaya hak kazandılar. Zaten Aksaray’ımız ’da marka bir işletme olduğunu kendileri ispatladılar. Yaptıkları hizmetlerle sunmuş oldukları hizmet kalitesinin üst sınıfta olması bu sertifikayı almaya hak kazandırdı. Ben bu sertifikanın Gönül Kahvesi’ne hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.
Yapılan konuşmanın ardından Başkan Yazgı, işletme sahipleri Hayrettin Ökçesiz ve Gökhan Aksay’a Günebakan sertifikasını takdim etti.