X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Balıkesirli Sporculardan Başkan Yazgı’ya Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Balıkesirli Sporculardan Başkan Yazgı’ya Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 25.5.2015 12:38 Güncelleme Tarihi: 25.5.2015 13:49
TÜRKİYE OKULLAR ARASI ÖZEL SPORCULAR ATLETİZİM ŞAMPİYONASI’NA KATILMAK İÇİN AKSARAY’A GELEN BALIKESİR BURHANİYELİ ÖZEL SPORCULAR VE TEKNİK HEYETİ, AKSARAY BELEDİYE BAŞKANI HALUK ŞAHİN YAZGI’YI ZİYARET ETTİ.
Balıkesirli Sporculardan Başkan Yazgı’ya Ziyaret

Türkiye Okullararası Özel Sporcular Atletizim Şampiyonası’na katılmak için ’a gelen Balıkesir Burhaniyeli özel sporcular ve teknik heyeti, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı ziyaret etti.
Burhaniye Cumhuriyet Ortaokulu Özel Sporcularının antrenörü Deniz Erenoğlu ile Beden Eğitimi Öğretmeni Güngör Erenoğlu, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal’ın selamını ileterek, içinde yöresel zeytinyağı, agora, zeytin, zeytin kolonyası ve zeytin sabununun yer aldığı hediyeyi takdim etti. Antrenör Deniz Erenoğlu, takımda yer alan sporcularının Türkiye şampiyonu ve Türkiye derecesi olan sporculardan oluştuğunu ifade ederek, Aksaray’daki müsabakalarda da bu başarıları taçlandırmak istediklerini kaydetti.
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ise, Burhaniye Cumhuriyet Ortaokulu Özel Sporcularını ve antrenör Deniz Erenoğlu’nu daha önce elde ettikleri başarılardan dolayı kutlayarak, başarılarının devamını diledi. Başkan Yazgı, kendisini ziyaret gelen Burhaniyeli sporculara çeşitli hediyeler vererek, sporcuların isteği üzerine birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.