X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Taşova MYO’dan Kan Bağışı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Taşova MYO’dan Kan Bağışı

  • Giriş Tarihi: 2.4.2015 17:28 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
KAN BAĞIŞI YAPARAK SOSYAL SORUMLULUKLARINI YERİNE GETİRDİKLERİNİ BELİRTEN YÜKSEKOKUL MÜDÜRÜ BİLGİN, “BİR ÜNİTE KAN BİR İNSANA HAYAT VERİR. BU VE BENZERİ KAMPANYALARIMIZ VE ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEKTİR. YÜKSEKOKULUMUZDA KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA DESTE
Taşova MYO’dan Kan Bağışı

Taşova Yüksel Akın Meslek Yüksekokulu’nda eğitim gören öğrencilerle aralarında Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. M. Burak Bilgin’in de bulunduğu akademik ve idari personel, Türk Kızılayı’na kan bağışında bulundu.
Kan bağışı yaparak sosyal sorumluluklarını yerine getirdiklerini belirten Yüksekokul Müdürü Bilgin, “Bir ünite kan bir insana hayat verir. Bu ve benzeri kampanyalarımız ve çalışmalarımız devam edecektir. Yüksekokulumuzda kan bağışı kampanyasına destek veren tüm bağışçılarımıza ayrıca Kızılay ekibine teşekkür ediyoruz" dedi.
Kan bağışı öncesi bilgilendirdikleri öğrencilerin 22’sinden kan aldıklarını anlatan Kızılay Kan Merkezi’nden Doktor Serdar Bayram, “Gençlerimize ve yüksekokul personeline ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz” diye konuştu.