X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Esnaf Odalarından Rektör Orbay’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Esnaf Odalarından Rektör Orbay’a Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 8.4.2015 10:18 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 10:19
ÜNİVERSİTEYLE İŞBİRLİĞİNİ ÖNEMSEDİKLERİNİ VE BAZI ORTAK PROJELERİ HAYATA GEÇİRDİKLERİNİ BELİRTEN AMASYA ESNAF VE SANATKARLAR ODASI BAŞKANI İSA KÖSE, “SON OLARAK ŞEHİR İÇİ DOLMUŞLARDAKİ ŞOFÖRLERİMİZE İLETİŞİMİN TEMEL VARSAYIMLARI VE PROFESYONEL İLETİŞ
Esnaf Odalarından Rektör Orbay’a Ziyaret

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı İsa Köse ve Suluova Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Serdar Burtaçgiray ile yönetim kurulu üyeleri, Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay’ı ziyaret ettiler.
Üniversiteyle işbirliğini önemsediklerini ve bazı ortak projeleri hayata geçirdiklerini belirten Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsa Köse, “Son olarak şehir içi dolmuşlardaki şoförlerimize iletişimin temel varsayımları ve profesyonel iletişim, yüz yüze iletişim, halkla ilişkiler, beden dili, davranış kuralları, stres yönetimi ve öfke kontrolü gibi konularda eğitim verildi. Yakın bir dönemde ise üniversitemizle birlikte turizm işletmelerine yönelik yeni projeler hayata geçireceğiz" dedi.
Suluova Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Serdar Burtaçgiray da, Suluova Meslek Yüksekokulu’nun geldiği noktada memnuniyetlerini dile getirdi.
Rektör Orbay, karşılıklı görüş alışverişinde bulunduğu konuklarına ziyaretleri için teşekkür etti.