X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Vali Çomaktekin’den Babalar Günü Mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Vali Çomaktekin’den Babalar Günü Mesajı

  • Giriş Tarihi: 20.6.2015 16:08 Güncelleme Tarihi: 22.6.2015 09:37
BABALAR GÜNÜ DOLAYISIYLA MESAJ YAYINLAYAN VALİ ÇOMAKTEKİN, “BABALARIMIZ, HAYATIMIZIN HER ANINDA, AİLE İÇERİSİNDE ÜSTLENMİŞ OLDUKLARI GÖREV VE SORUMLULUKLARI BÜYÜK BİR ÖZVERİYLE YERİNE GETİRMEKTEDİRLER. AİLESİNİN MUTLULUĞU, HUZURU, GÜVENLİĞİ VE ONURLU
Vali Çomaktekin’den Babalar Günü Mesajı

Valisi İbrahim Halil Çomaktekin, “Milletimizin en önemli özelliklerinden biri de sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışma gibi üstün değerlere dayanan güçlü aile yapısıdır. Şüphesiz bu güçlü yapının temel direklerinden biri de babalarımızdır” dedi.
Babalar Günü dolayısıyla mesaj yayınlayan Vali Çomaktekin, “Babalarımız, hayatımızın her anında, aile içerisinde üstlenmiş oldukları görev ve sorumlulukları büyük bir özveriyle yerine getirmektedirler. Ailesinin mutluluğu, huzuru, güvenliği ve onurlu bir yaşam sürmesi için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren babalar, çocuklarını geleceğe güvenle hazırlamak için ellerinden gelen tüm gayreti sarf etmektedirler” dedi.
Çomaktekin, “Bu düşüncelerle tecrübeleriyle her zaman yol gösterici olan, hayatı boyunca maddi-manevi tüm imkanlarını ailesi için seferber eden, tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu bir hayat sürmelerini diliyorum” ifadelerini kullandı.