X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Amasya’da Eğitim-öğretim Yılı Toplantıda Değerlendirildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

’da Eğitim-öğretim Yılı Toplantıda Değerlendirildi

  • Giriş Tarihi: 29.6.2015 16:28 Güncelleme Tarihi: 29.6.2015 17:38
ZÜBEYDE HANIM ÜÇLER İLKOKULU SALONU’NDAKİ TOPLANTIYA VALİ ÇOMAKTEKİN’İN YANI SIRA VALİ YARDIMCISI İRFAN DEMİRÖZ, AMASYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖR YARDIMCISI PROF. DR. MURAT GÖKDERE, MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HÜSEYİN GÜNEŞ, BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI CENGİZ ERDEM
Amasya’da Eğitim-öğretim Yılı Toplantıda Değerlendirildi

’da Milli Eğitim İl Danışma Kurulu Toplantısı Vali İbrahim Halil Çomaktekin’in başkanlığında yapıldı.
Zübeyde Hanım Üçler İlkokulu Salonu’ndaki toplantıya Vali Çomaktekin’in yanı sıra Vali Yardımcısı İrfan Demiröz, Amasya Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Gökdere, Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Güneş, Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Erdem, kurum müdürleri ve Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri katıldı.
Amasya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün 2014-2015 eğitim-öğretim yılını başarılı şekilde geçirdiğine inandığını belirten Vali Çomaktekin, “Bu başarıda İl Milli Eğitim Müdürümüzün, çalışma arkadaşlarının, fedakar öğretmenlerin, velilerimizin ve öğrencilerimizin büyük bir özverisi, gayreti ve desteği oldu. Bu çalışmalarımızda kurumlarımız önemli destek verdiler. Belediye Başkanlığımız, Halk Sağlığı Müdürlüğümüz, Defterdar bey, İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğimiz, ihtiyaç durumuna göre bütün kuramlar devreye girerek Milli Eğitim çalışmalarının başarılı bir şekilde yürütülmesine katkı sundular” dedi.
Yeni eğitim-öğretim yılının daha başarılı geçmesi için Milli Eğitim Müdürlüğü ile diğer ilgili kurum ve kuruluşların bir çalışma içerisinde olacaklarını, geçen yılın bir değerlendirmesini yapıp, güzel ve eksik tarafları değerlendirerek yeni bir sayfa açacaklarını anlatan Çomaktekin, gelecek dönemde eğitim kalitesinin arttırılması ve öğrencilerin daha da başarılı olabilmesi için nelerin yapılabileceği konusunda görüş alışverişinde bulunulduğunu söyledi.
İbrahim Halil Çomaktekin, toplantı sonunda Zübeyde Hanım Üçler İlkokulu’nda incelemelerde bulunup okulun genel durumuyla ilgili okul müdürü Yavuz Çimen’den bilgi aldı.