ARKADAŞINA GÖNDER Prof. Dr. Zakİr AVŞAR: Hayırlı olsun…
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Prof. Dr. Zakİr AVŞAR: Hayırlı olsun…

  • Giriş Tarihi: 25.12.2012

SABAH Gazetesi Ankara eki, bir ilki deniyor. Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencilerinin haber ve röportajlarından oluşan bir sayfayı her hafta okuyucu ile buluşturmak gibi bize gurur veren bir adımı atıyor.
Bu gerçekten çok cesur bir girişim olduğu kadar, yeni üniversite yaklaşımımıza yakışan; üniversiteyi içinde bulunduğu şehirle, fakülteleri sektörlerle, öğrencileri ise istikballe tanıştırmayı, buluşturmayı hedefleyen bir atılım. Bundan ötürü, hem SABAH Gazetesi Ankara Temsilciliği'ne hem bu projeyi yararlı bulan ve destek veren Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Büyükberber'e hem de çalışma arkadaşlarıma ve öğrencilerime müteşekkirim.
İnanıyorum ki genç iletişimcilerin meslek hayatlarında hep büyük bir mutluluk içinde hatırlayacakları en iyi haber ve röportajlar bu çalışma vesilesiyle gerçekleşecektir. Rekabet ve yarışmak başarının temelinde yatan sihirli sözcüklerdir. Kuşkusuz ki buna ek olarak çalışmak ama ısrarla çalışmak başarıya ulaşmak için şarttır. Eskiler derler ki marifet iltifata tabidir. Marifetlerin sergilenebilmesi için uygun ortamın, devamı için de iltifatın zarureti açıktır. Şimdi, marifetli öğrencilerimiz için uygun bir zemin olarak bu sayfa var. İletişim öğrencilerini teşvik edecek, birbirleriyle yarıştıracak, çalışmayı bir alışkanlık, disiplin haline getirecek ve nihayetinde kendilerini bulmayı, ifade etmeyi, aşmayı sağlayacak her ortamı sonuna kadar değerlendirmek prensibimizden hareketle çıktığımız bu yolda, umuyorum ki, bizim için esas olan teşvik ve iltifat aziz okuyucudan, Ankaralı hemşehrilerimizden gelecek takdir, beğeni ve hatta tepkiler olacaktır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.