Kasklı gaspçı kameraya takıldı

Giriş Tarihi: 25.3.2013

Polis, kafasında motosiklet kaskıyla girdiği evdeki kadının kulağını kesen gaspçıyı kıskıvrak yakaladı

Motosiklet kaskı ve falçata bıçağıyla Dikmen Karapınar'da oturan F.M.'nin (28) evine giren Kamil I. (35) genç kadının kulağını kesip ardından telefonuna el koydu. Acıyla uykusundan uyanan kadına, gaspçı, "Bağırırsan seni öldürürüm. Seninle tekrar görüşeceğiz" diyerek evden kaçarak çıktı. F.M.'nin çığlıkları üzerine diğer odada uyuyan kız kardeşi ve arkadaşı yanına koşarak durumu polise bildirdi. Hastaneye kaldırılan kadının kulağına dikiş atıldı.

DERİN ACI HİSS ETTİ
İddiaya göre iki çocuk annesi F.M. yaklaşık bir buçuk yıl eşinden boşanıp kız kardeşiyle yaşamaya başladı. İlköğretim okulunun kantininde işe başlayan genç kadın akşam kız kardeşi ve kız arkadaşıyla evde alkol aldı. İlerleyen saatlere doğru herkes odasına çekilip uykuya daldı. Kulağında derin bir acı hisseden F.M. çığlıklar içinde uyandı. Karşısında kafasında motosiklet kaskı, bir elinde falçata bıçaklı bir kişiyi gördü.

CANİ ADAM KAPICI ÇIKTI
Korkuya kapılan kadının başucundaki telefonunu gasp eden kişi, "Bağırırsan seni öldürürüm. Seninle tekrar görüşeceğiz" diyerek girdiği balkon kapısından atlayarak evden kaçtı. F.M.'nin çığlığına koşan kız kardeşi ve arkadaşı olayı polise bildirip soluğu hastanede aldı. Genç kadının kulaklarına dikiş atıldı. Gaspçının bölgedeki bir apartmanda kapıcılık yapan Kamil I. olduğu belirlendi. Gözaltına alınan zanlı, "Kasten yaralama ve yağma" suçlamasıyla adliyeye sevk edildi.
ARKADAŞINA GÖNDER
Kasklı gaspçı kameraya takıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz