X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Merdiven boşluğuna düştü ağır yaralandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Merdiven boşluğuna düştü ağır yaralandı

  • Giriş Tarihi: 14.4.2013

İlköğretim birinci sınıf öğrencisi, teneffüste okul bahçesindeki kalorifer dairesinin 2.5 metre yüksekliğindeki merdiven boşluğuna düştü ve ağır yaralandı. Öğrenci, yaşam savaşı veriyor

Ankara'da ilköğretim birinci sınıf öğrencisi, teneffüste okul bahçesindeki kalorifer dairesine inen 2,5 metre yüksekliğindeki merdiven boşluğuna düştü. Ağır yaralanan çocuk, hastaneye kaldırıldı. Balgat'taki bir ilköğretim okulunun birinci sınıfında okuyan 7 yaşındaki Tahsin Aslan, teneffüste oyun oynamak için okul bahçesine çıktı.
HASTANEYE KALDIRILDI

Arkadaşlarıyla okulun arka bahçesindeki oyuncakların yanına gitmek isteyen Aslan, kalorifer dairesine inen korkuluğu bulunmayan merdivenin boşluğuna düştü. Okuldaki diğer öğrencilerin velileri tarafından Gazi Üniversitesi (GÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi'ne Tahsin Aslan'ın anne ve babası da olayın haber verilmesinin ardından hastaneye geldi.
HAYATİ TEHLİKESİ VAR

Baba Abdullah Aslan, oğlunun acil serviste ve yoğun bakımda tutulduğunu ve hayati tehlikesinin bulunduğunu söyledi. Aslan, bir hata veya eksiklik varsa konunun peşinde olacağını belirterek, "En azından başka çocukların başına gelmesin. Bugün benim çocuğumun başına geldi, yarın başkasının başına gelir" diye konuştu.