Turnuva heyecanı

Giriş Tarihi: 4.7.2013

Çankaya Belediyesi'nin Çankaya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü ile birlikte düzenlediği turnuvada 84 sporcu birbiriyle kıyasıya yarıştı

5. Bozoğlu Okçuluk Turnuvası, Çankaya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü ve Çankaya Belediyesi sponsorluğunda gerçekleştirildi. Çankaya okçuluk açık atış alanında yapılan turnuvada Çankaya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü, Yıldırım Okçuluk Spor Kulübü, Ankara Okçuluk İhtisas Spor Kulübü ve Şenok Okçuluk Spor Kulübü'nden minik ve yıldızlar kategorilerinde 84 okçu kıyasıya mücadele etti.

Seferber olduk
Çankaya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü Başkanı Burak Erdener, başarılı bir turnuvaya imza attıklarını ifa ederek, "Her şeyden önce biz okçulara bu tesisleri kurarak idamesini sağlayan Çankaya Belediye Başkanımız Bülent Tanık olmak üzere tüm Çankaya Belediyesi çalışanlarına bir kez daha teşekkür ediyoruz. Ankaralı tüm sporcuların bu imkandan faydalanması için seferber olduk" dedi.

Gurur veriyor
Erdener, okçuluk sporunun önemine vurgu yaparak şunları söyledi: "Türk insanının geninde okçuluk sporunun var olduğuna inanıyorum. Altyapı çalışmaları ve tesisleşmelerin tamamlanmasıyla Türk okçuluğun şaha kalkacağını düşünüyorum. Son yıllarda Okçuluk Federasyonu'nun ciddi atılım ve yatırımlar içinde olmasını görmek gurur verici" dedi.
ARKADAŞINA GÖNDER
Turnuva heyecanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz