İş dünyası mutlu bir evliliğe şahitlik etti

Giriş Tarihi: 12.9.2013

Törem Sazak ve Barış Aydın, Ankara'nın ünlü işadamlarının ilgi gösterdiği düğünle dünyaevine girdi. Konukların şık tercihleri ise geceye damga vurdu

Başkent Üniversitesi mezunu YİBA Enerji sahibi Barış Aydın ile Koç Üniversitesi mezunu Yüksel Holding bünyesinde görev yapan Törem Sazak, şık bir düğünle hayatlarını birleştirdi. Genç çiftin JW Marriott Otel'de düzenlenen düğün törenine çok sayıda davetli ve çiftin yakını katıldı. Ankara iş dünyasından çok sayıda tanınan ismi bir araya getiren gece, oldukça renkli geçti. Mutlulukları yüzlerinden okunan çift, en mutlu günlerinin tadını yakınları ve arkadaşlarıyla birlikte çıkardı.

Yunan adalarında balayı yapacaklar
Gece kokteylle başladı daha sonra konuklar yemek için salondaki yerini aldı. Heyecanlı bir bekleyişin ardından genç çift alkışlarla nikah masasına oturdu. Çifte Şühenda Sazak, Tayfun Başaran ve Emin Sazak şahitlik yaptı. İmzaların atılmasının ardından genç çift, ilk dansını yaptı. Başarılı dans performansının ardından çift geceye katılanların tebriklerini kabul etti. 5 ay önce evlilik yolunda ilk önemli adımı atan ikili düğünün ardından balayı için önce Marmaris sonra Yunan Adaları'nın yolunu tuttu.
ARKADAŞINA GÖNDER
İş dünyası mutlu bir evliliğe şahitlik etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz