X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER ODTÜ Yolu'nda sona yaklaşıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

ODTÜ Yolu'nda sona yaklaşıldı

  • Giriş Tarihi: 21.11.2013

SABAH Ankara, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına devam edilen ve bir kısmı ODTÜ arazisinden geçen yol çalışmasını havadan görüntüledi

Eskişehir Yolu ve Anadolu Bulvarı'nı Konya Yolu'na bağlayacak olan ve bir kısmı ODTÜ arazisinden geçen bağlantı yolu çalışmalarını SABAH Ankara havadan görüntüledi. Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına devam edilen yolu aralık ayı sonuna yetiştirmek için tüm güçleriyle çalışmalara devam ettiklerini söyleyen Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Vedat Üçpınar, "Ankara'ya yakışan bir yol için gece gündüz çalışmalara devam ediyoruz" diye konuştu.

"YOL TAMAM KALDIRIM YAPILIYOR"
Yapımına devam edilen bağlantı yolunun tamamlanmasının ardından Başkent trafiğinin rahatlayacağını ifade eden Üçpınar, "Yoldaki asfalt çalışmalarımızı tamamladık. Ekiplerimiz yolu bitirebilmek için çalışmalarına devam ediyor. Yolda kaldırım çalışmalarımız sürüyor. Aynı zamanda ekiplerimiz, taş duvar ve proje içinde yer alan köprü ve alt geçit çalışmalarına devam ediyor. Çalışmaların tamamlanmasının ardından Ankara'da uzun süre trafik problemi yaşanmayacak" dedi.