X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ofis Tekin'in tasarım yarışması başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ofis Tekin'in tasarım yarışması başladı

  • Giriş Tarihi: 12.4.2014

Ergonomik ve modern çizgileriyle dikkat çeken Ofis Tekin Exclusive, çarpıcı ve sıra dışı çalışma mekanları yaratacak genç yetenekler arıyor. Tasarıma ilgi duyan öğrencileri ofis mobilya sektörüne teşvik etmek ve bu alana yeni tasarımcılar kazandırmak amacıyla düzenlenen yarışma, "Ofisini Tasarımınla Konuştur" sloganıyla hayat buluyor.

ÜNİVERSİ TELİLERE AÇIK
Başvuruların 15 Nisan'da kabul edilmeye başlanacağı yarışma tüm üniversitelilere açık. Ofis Tekin Exclusive Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Tekin, ofis mobilya sektöründe genç yeteneklere ihtiyaç duyulduğunu dile getirerek, "Yarışmada ilk 3'e giren tasarımcılara ödüllerinin yanı sıra istihdam garantisi sunarak iş hayatının kapılarını açıyoruz" dedi.

İSTİHDAM GARANTİSİ
Eserlerine değer katacak yeni yetenekler konusunda her zaman arayış içinde olduklarını vurgulayan Cemal Tekin, "Yeniliklere açık bir firmayız. Arzulanan çalışma ortamlarını yaratabilecek genç tasarımcıların sektöre teşvik edilmesi gerekiyor. Ofis Tekin Exclusive, istihdam garantisi sunarak bu konuda gençlere hedef rotası belirliyor" diye konuştu.