X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Azel Kule'de 5 yıldızlı hizmet
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Azel Kule'de 5 yıldızlı hizmet

  • Giriş Tarihi: 19.4.2014

Teras bahçeleriyle dikkat çeken Azel Kule, 5 yıldızlı otel standartında hizmet vaat ediyor

Azel Gayrimenkul, Konutkent'te hayata geçirdiği kule konut projesiyle dikkat çekiyor. Ankaralılar'a, 7 gün 24 saat kesintisiz 5 yıldızlı otel standartlarında hizmet vaad eden proje Başkent'te lüks konutların gelişim aksı olan batı girişine ayrı bir renk katıyor. Mimarisiyle bölgedeki diğer projelerden ayırt edilebilen Azel Kule, Başkent'in yeni sembol yapılarından biri olmaya aday görülüyor.

İLERİ TEKNOLOJİ İÇERİYOR
İki bodrum katı, zemin ve asma katın üzerine 100 metre yüksekliğinde 24 katlı kuleden oluşan karma bir proje olan Azel Kule'de 1+1, 1+1 loft, 2+1, 2+1 loft, 3+1, 4+1 ve 5+1 seçenekli 122 residence dairesi ile 23 dükkan yer alıyor. Proje Koordinatörü Hüseyin Toğay, Azel Kule'nin ileri teknoloji içeren mimarisiyle, güvenlik kaygılarını tamamen ortadan kaldırdığı gibi, kule konutlarda görmeye alışık olunmayan geniş teras uygulamasına da olanak sağlandığını söyledi

VİLLA KEYFİ YAŞATACAK
Azel Kule'de teras bahçelerin büyüklüklerinin 90 metrekareye kadar ulaştığına dikkati çeken Toğay "Kule konutların büyük çoğunluğunda balkon bile bulunmuyor ya da balkon olarak kullanılan bölümler tamamen kapatılıyor. Azel Kule, adeta kulede villa keyfi yaşatacak. Teras yapabilirsiniz ama kullanmak çok önemli. Başta rüzgar testleri olmak üzere her türlü testler yapılıyor. Teraslar, günün her saatinde kullanıma uygun olacak" dedi.