X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER 'Ankaralı Aslanlar'dan geleneksel iftar yemeği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

'Ankaralı Aslanlar'dan geleneksel iftar yemeği

  • Giriş Tarihi: 14.7.2014

Galatasaray'ın Ankaralı Aslanlar taraftar grubu Keçiören'de iftar yemeği verdi. Yemeğe İstanbul'un UltrAslan tribün liderleri de katıldı

Galatasaray'ın Ankaralı Aslanlar taraftar grubu Keçiören'de üç yüz kişilik iftar yemeği verdi. Galatasaray'ın İstanbul tribün liderlerinden, Sucu Reis, Manken İsmail ve UltrAslan'ın kurucularından olan Veysel Giley'de yemeğe katıldı. Her sene düzenlenen iftar yemeğini Ankaralı Aslanlar lideri Selim Dirim düzenledi.

MEŞALELER YAKILDI
Bu yıl 5'ncisi düzenlenen Ankaralı Aslanlar'ın iftar yemeğinde UltrAslan Lise Tayfa ve UltrAslan ÜNİ taraftar grupları da vardı. Üç yüz kişinin katılımıyla düzenlenen iftar yemeği, taraftarların sayesinde sarı kırmızı bir hal aldı. İstanbul tribün liderlerinin geldiği anda yakılan meşaleler renkli görüntüler oluşturdu. Yemek, Ankaralı Aslanlar'ın tezahüratlarıyla devam etti.

'Her şehir ve ülkede iftar'
İftar davetini gerçekleştiren Ankaralı Aslanlar'ın liderlerinden Selim Dirim, "Galatasaray taraftar grubu her şehirde, her ülkede verdiği etkinliklerle adını duyuruyor. Biz de elimizden geldiğince bir şeyler yapıyoruz" dedi.