X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER İncek Prestij'e özel tanıtım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

İncek Prestij'e özel tanıtım

  • Giriş Tarihi: 20.9.2014

Yatırımcılara büyük avantajlar sağlayacağı belirtilen Başkent'in örnek projelerinden İncek Prestij için bugün ve yarın özel tanıtım etkinlikleri düzenlenecek

Ankara'nın örnek projelerinden olan, Fırat ve Dema İnşaat ortak girişimi İncek Prestij'in inşaatı tüm hızıyla devam ediyor. Yatırımcılara büyük kar getirecek projenin tüm fonksiyonları 2015 yılının aralık ayında tamamlanmış olacak. Ankara'daki konut projeleri arasında en ayrıcalıklı proje olan ve karma yaşam konseptinde tasarlanan İncek Prestij, bugün ve yarın düzenlenecek etkinliklerle Ankaralıların beğenisine sunulacak.

PRESTİJİYLE BÜYÜLÜYOR
Toplamda 765 konuttan oluşan proje, farklı konut seçenekleri ile de dikkat çekiyor. Ayrıcalıklı bir yaşam vadeden İncek Prestij; 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 2+2, 5+2, 6+2 alternatifleri ile her ihtiyaca ve zevke hitap edebilecek. Ankara'nın en yüksek kulelerinden biri olacak 45 katlı Prestij Kule'de, 1+ 1 ve 2+1 konutlar, VİP ayrıcalıklarla yaşam ve rezidans keyfi de sunuyor. Bir aile için tüm detayların düşünüldüğü İncek Prestij'de 3+1 ve 4+1 daireler görenleri adeta büyülüyor. Projenin Başkentli yatırımcılara büyük avantajlar sağlayacağı da belirtiliyor.