X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER İkinci el otonun kalbi Otonomi’de atıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

İkinci el otonun kalbi Otonomi’de atıyor

  • Giriş Tarihi: 10.5.2016
İkinci el otonun kalbi Otonomi’de atıyor
İkinci el otonun kalbi Otonomi’de atıyor

Noter ve bankanın faaliyete geçmesiyle Otonomi’de işlemler hız kazandı. Otonomi’de 2. el araçların tüm yasal işlemleri ve testleri garantili olarak yapılıyor

Otomotivde 2. elin kalbi, Avrupa ve Ortadoğu'nun en büyük otomotiv AVM'si Otonomi'de atmaya başladı. Şehir içindeki galerilerin buraya taşınması ile showroomların büyük bölümünde ticaretin başladığı, bir kısmında da hazırlıkların hızla sürdüğü Otonomi içindeki noter ve ilk banka şubesinin de faaliyete geçmesiyle birlikte, araç alım satımları hızla arttı, canlı bir piyasa oluşmaya başladı.

DEVİR BEDELİ OTONOMİ'DEN
Başkent Otomotivciler Derneği (BOD) ve Otonomi Yönetim Kurulu Başkanı Erkoç, vatandaşların zengin marka ve fiyat seçeneklerini değerlendirerek ihtiyaç duyduğu aracı tüm yasal işlemlerini aynı yerde gerçekleştirip testleri yapılmış biçimde, Otonomi garantisiyle satın alacağı yeni dönemin başladığını söyledi. Erkoç, "Yeni açılan market, restorantlar gibi bazı hizmet birimleri de faaliyete başladı. Diğer birimler de faaliyete geçmeye hazırlanıyor. Sosyal anlamda da hızlı bir gelişim var. Vatandaşlarımız tüm ihtiyaçlarını burada karşılayabilecek. Bir süreliğine alınan araçların noter devir bedeli de Otonomi tarafından karşılanacak" şeklinde konuştu.