X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Halkbank saygın bir kulüp
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Halkbank saygın bir kulüp

  • Giriş Tarihi: 1.8.2016
Halkbank saygın bir kulüp
Halkbank saygın bir kulüp

Halkbank Erkek Voleybol Takımı Antrenörü Placi: “Halkbank’ı çalıştırmayı kabul ettim çünkü ’nin şampiyonu. Her büyük hedefleri var”

Erkekler Voleybol Birinci Ligi şampiyonu Halkbank'ın antrenörü Camillo Placi, kulübün her büyük hedefleri olduğunu bildirdi. Placi, yaptığı açıklamada, kulüp ve yeni sezon hakkında değerlendirmede bulundu. "Halkbank'ı çalıştırmayı kabul ettim çünkü Halkbank, Türkiye'nin şampiyonu. Her zaman büyük hedefleri var" ifadelerini kullanan İtalyan antrenör, Halkbank'ın çok prestijli bir kulüp olduğuna vurgu yaptı.

AVRUPA'DA DA TANINIYOR
Placi şunları kaydetti: "Halkbank saygın bir kulüp, Avrupa'da da geniş bir kitle tarafından tanınıyor. Gerek antrenörlerin gerekse üst düzey oyuncuların bu kulübe gelmeyi istediğini düşünüyorum. Avrupa kupalarında yaptıkları ve temsilde gösterdiği başarılar anlamında da çok saygın bir yeri var. Bu açıdan baktığımızda, böyle bir kulübün antrenörü olduğum için gerçekten çok mutluyum."

'Sezon için heyecanlanıyorum'
Halkbank'ı daha önceden de takip ettiğini ve ilgilendiğini ifade eden Placi, "Halkbank, iyi yönetilen, organizasyonu kusursuz sayılabilecek, kazanmak için motive olan ve bunun için hazırlanan bir kulüp. Halkbank'ı çalıştırmayı kabul ettim çünkü Halkbank, Türkiye'nin şampiyonu. Her zaman büyük hedefleri var. Kulüpten tanıdığım isimler ve yardımcı antrenörlerin kalitesi de Ankara ekibini tercih etmemde büyük rol oynadı" değerlendirmesinde bulundu. Placi, sezona başlamak için de hevesli ve heyecanlı olduğunu belirtti.

CAMİAYA İYİ HABER
Placi, Halkbank camiasını ve yönetimini mutlu edecek sonuçlar almayı hedeflediğini kaydetti.