X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Pursaklar’da 80 Hanım Daha Sertifika Sahibi Oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Pursaklar’da 80 Hanım Daha Sertifika Sahibi Oldu

  • Giriş Tarihi: 12.3.2015 10:38 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
PURSAKLAR BELEDİYESİ NEZAKET HANIMEVİ’NDEKİ BİLGİSAYAR VE ÇOCUK GELİŞİMİ KURSUNA KATILAN 80 HANIM, EĞİTİMLERİNİ TAMAMLAYARAK SERTİFİKA ALDI.
Pursaklar’da 80 Hanım Daha Sertifika Sahibi Oldu

Pursaklar Belediyesi Nezaket Hanımevi’ndeki bilgisayar ve çocuk gelişimi kursuna katılan 80 hanım, eğitimlerini tamamlayarak sertifika aldı.
Belediyenin sunmuş olduğu imkânları değerlendiren hanımlar, özverili çalışmaları ve gösterdikleri gayretlerle geleceğe emin adımlarla yürüyüp meslek sahibi oluyor. Kişisel gelişimden mesleki kurslara kadar birçok konuda ücretsiz hizmet alan hanımlar, katıldıkları eğitimleri başarıyla tamamlayıp MEB onaylı sertifika sahibi oluyor. Bu kapsamda açılan bilgisayar ve çocuk gelişimi kursuna katılan 80 hanım daha sertifika aldı. Pursaklar Halk Eğitim Merkezi Müdürü Orhan Çetin’in katıldığı törenle sertifikalarını alan hanımlar, mutluluklarını ve hizmetlerden duydukları memnuniyeti ifade ederek, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin ve Halk Eğitim Merkezi yetkililerine teşekkür etti.
Kursların devam ettiği Pursaklar Ayyıldız, Nezaket, Saray Hanım Evi ve Tevfik İleri Sosyal Tesisleri’ndeki faaliyetlerden yararlanmak isteyenler bu merkezlere başvurabilir.