X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Akhb Genel Sekreteri Obezite Ameliyatı Olan Hastaları Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Akhb Genel Sekreteri Obezite Ameliyatı Olan Hastaları Ziyaret Etti

  • Giriş Tarihi: 19.2.2015 11:17
ANTALYA KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ (AKHB) GENEL SEKRETERİ NECAT YILMAZ, OBEZİTE AMELİYATI SONRASI TABURCU OLAN İKİ HASTAYI EVLERİNDE ZİYARET ETTİ.
Akhb Genel Sekreteri Obezite Ameliyatı Olan Hastaları Ziyaret Etti

Kamu Hastaneleri Birliği (AKHB) Genel Sekreteri Necat Yılmaz, Obezite Ameliyatı Sonrası taburcu olan iki hastayı evlerinde ziyaret etti.
Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Necat Yılmaz, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde gerçekleştirilen obezite ameliyatı sonrası taburcu olan Düriye Yılmaz ile Gonca Aslan’ı evlerinde ziyaret etti. Genel Sekreter Yılmaz ilk olarak üç hafta önce obezite ameliyatı gerçekleştirilen Düriye Yılmaz’ı ziyaret etti. 120 kilodan ameliyat sonrası 111 kiloya düşen Yılmaz’a geçmiş olsun dileğinde bulunan Genel Sekreter Necat Yılmaz daha sonra 116 kilodan ameliyat sonrası 109 kiloya düşen Gonca Aslan’ı ziyaret etti. Genel Sekreter Necat Yılmaz, hastalara daha sağlıklı bir yaşam için her gün 30 dakika hareket etmelerini, yeterli ve dengeli beslenmelerini, asansöre binmek yerine merdivenleri kullanarak, fiziksel aktiviteyi hayatlarının bir parçası haline getirmelerini, çaylarını tek şekerle içmeleri önerisinde bulundu.
Genel Sekreter Prof. Dr. Necat Yılmaz’a ziyaretlerde Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Uzmanlarından İncifer Leylek, ile Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi bölümü sorumlu hemşiresi Tülay Abacı eşlik etti.