X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER MASİAD Yönetiminden Metin’e Hayırlı Olsun Ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

MASİAD Yönetiminden Metin’e Hayırlı Olsun Ziyareti

  • Giriş Tarihi: 20.2.2015 17:18
MASİAD BAŞKANI TURGAY AKAR VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ, GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞINA YENİDEN SEÇİLEN RASİM METİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDULAR.
MASİAD Yönetiminden Metin’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Manavgat Sanayici ve İş Adamları Derneği (MASİAD) Yönetim Kurulu Üyeleri, Ziraat Odası Başkanı Rasim Metin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Turgay Akar başkanlığında gerçekleştirilen ziyarette, Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Ünal, Süleyman Öz, Okan Akın, Aykut Kaya ve Hüseyin Cengiz hazır bulundu.
3’üncü dönem Ziraat Odası başkanlığına seçilen Rasim Metin, "Ziraat Odası olarak çiftçilere vermiş oldukları hizmetler hakkında detaylı bilgi verdi. Metin, "Çiftçimizin bize duyduğu güveni boşa çıkarmayarak elimizden gelen hizmetleri tüm gücümüzle çiftçimize seferber edeceğiz’’dedi.
MASİAD Başkanı Turgay Akar, özellikle son dönemde Ziraat Odası ve TÜVTÜRK’ün anlaşması ile köylerimizde yapılan traktör vizelerinin son derece olumlu olduğunu ve bu dönemde de Ziraat Odasından böyle güzel hizmetler beklediğini söyledi.
MASİAD Başkanı Turgay Akar ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Ziraat Odası Başkanı Rasim Metin, kendilerine teşekkür etti.