X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER "Yeni Türkiye Ve İnsani Gelişme" Konusu Ele Alınacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

"Yeni Türkiye Ve İnsani Gelişme" Konusu Ele Alınacak

  • Giriş Tarihi: 12.3.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:29
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI’NCA ORGANİZE EDİLEN "YENİ TÜRKİYE BULUŞMALARI" KONFERANSLAR DİZİSİNDE BU HAFTA "YENİ TÜRKİYE VE İNSANİ GELİŞME" KONUSU ELE ALINACAK.
Yeni Türkiye Ve İnsani Gelişme Konusu Ele Alınacak

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’nca organize edilen "Yeni Türkiye Buluşmaları" konferanslar dizisinde bu hafta "Yeni Türkiye ve İnsani Gelişme" konusu ele alınacak.
Antalya Kültür Merkezi (AKM) Perge Salonu’nda 14 Mart Cumartesi günü saat 14.00’de gerçekleşecek konferansın oturum yöneticiliğini Siyaset Bilimci Dr. Murat Yılmaz yapacak. "Yeni Türkiye ve İnsani Gelişme" başlıklı konferansa, psikiyatri alanında çalışmalarını yürüten yazar Prof. Dr. Erol Göka ve Liberal Düşünce Dergisi Yardımcı Editörü Arda Akçiçek konuşmacı olarak katılacak.
Öte yandan Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’na bağlı Antalya Kent Müzesi, "Kent-Müze-Tarih Söyleşileri"ne devam ediyor. 14 Mart Cumartesi günü saat 14.00’de Kent Belleği Merkezi Konferans Salonu’nda düzenlenecek "Likya’da Arıcılık, Serenler Işığında Antik Geleneği Arayış" konulu söyleşiye tüm Antalyalılar davetli olduğu belirtildi.