X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Muratpaşa Sokak Yön Levhalarını Tamamlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Muratpaşa Sokak Yön Levhalarını Tamamlıyor

  • Giriş Tarihi: 21.3.2015 10:48 Güncelleme Tarihi: 21.3.2015 21:50
MURATPAŞA BELEDİYESİ İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ NUMARATAJ SERVİSİ, 56 MAHALLEDE EKSİK OLAN VE YENİ AÇILAN SOKAKLARDAKİ YÖN LEVHALARININ MONTAJINI SÜRDÜRÜYOR.
Muratpaşa Sokak Yön Levhalarını Tamamlıyor

Muratpaşa Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Numarataj Servisi, 56 mahallede eksik olan ve yeni açılan sokaklardaki yön levhalarının montajını sürdürüyor.
Sokak yön levhası eksik olan mahallelerde tespit yapan Numarataj Servisi montaj ekibi, atölyede kendi ürettiği levhaların montajına hızla devam ediyor. Ermenek, Güzelbağ, Yenigöl ve Kızıltoprak Mahalleri’nin sokak yön levhalarının montajını tamamlayan ekipler Yenigün Mahallesi’nde ise çalışmalarını sürdürüyor.
Sokak yön levhalarının üretiminin yapılarak mahallelerde montaj işleminin sürdüğünü belirten Muratpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Murat Şimşek, “Kendi tesisimizde sokak yön levhalarını üretiyoruz ve ekiplerimiz montaj işlemini gerçekleştiriyor. Muratpaşalılar için üretip, Muratpaşalılar için çalışıyoruz. Yıl boyunca üretim ve montaj işlemimiz devam edecek. Muratpaşa’da yaşayanlar ve tatile gelen herkes aradığı adresi daha kolay bulabilecek” diye konuştu.