X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Önce Dinlediler Sonra Fidan Diktiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Önce Dinlediler Sonra Fidan Diktiler

  • Giriş Tarihi: 24.3.2015 14:48 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 14:58
KORKUTELİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ ORMAN HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA YAŞAR-SADİ TEKİN İLKOKULUNDA ANA SINIFI ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK OLARAK ORMANIN FAYDALARINI VE ORMAN YANGINLARININ NEDENİYLE İLGİLİ SUNUM YAPTI. SUNUMUN ARDINDAN ÖĞRENCİLER TOPLU OL
Önce Dinlediler Sonra Fidan Diktiler

’nın Korkuteli Orman İşletme Müdürlüğü, "Orman Haftası" etkinlikleri kapsamında Yaşar-Sadi Tekin İlkokulu’nda ana sınıfı öğrencilerine ormanın faydaları ve orman yangınları ile ilgili sunum yaptı. Sunumun ardından öğrenciler fidan dikimi gerçekleştirdi.
Korkuteli Orman İşletme Müdürlüğü tarafından "Orman Haftası" etkinlikleri kapsamında Yaşar-Sadi Tekin İlkokulu’nda ana sınıfı öğrencilerine ormanlarla ilgili sunum yapıldı. Orman İşletme Müdürlüğünde görevli Fatih Aşçı, minik öğrencilere birer şapka dağıtarak ormanın faydalarını ve orman yangınlarının nedenlerini anlattı. Miniklere orman sevgisi ve ağaçlandırmanın önemini anlatan Aşçı’nun sunumunun ardından Yaşar Sadi Tekin anaokulu öğrencileri, okul bahçesine birer fidan dikti. Fidan dikimine Orman İşletme Müdürü Hülya Güney, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim Okutucu, Okul Müdürü İsmail Toprak da katıldı.