X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ünlü Oyunculardan Pi Günü Kermesine Destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ünlü Oyunculardan Pi Günü Kermesine Destek

  • Giriş Tarihi: 24.3.2015 15:58 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 16:15
MANAVGAT İBRAHİM SÖZEN GENÇLİK MERKEZİNDE SAHNELENEN ‘AŞK KAŞINTISI’ İSİMLİ OYUN İÇİN MANAVGAT’A GELEN ‘DENİZ YILDIZI’ DİZİSİNİN ÜNLÜ OYUNCULARI BEGÜM TOPÇU VE CANTUĞ TURAY BAŞARI KOLEJİ’Nİ ZİYARET ETTİ
Ünlü Oyunculardan Pi Günü Kermesine Destek

’nın Manavgat ilçesinde İbrahim Sözen Gençlik Merkezi’nde sahnelenen "Aşk Kaşıntısı" isimli oyun için ilçeye gelen ünlü oyuncular Begüm Topçu ve Cantuğ Turay, Başarı Koleji’ni ziyaret etti.
Ünlü oyuncular Begüm Topçu ve Cantuğ Turay,Başarı Koleji 6’ncı sınıf öğrencilerinin sosyal sorumluluk projesi ve Pi Günü etkinlikleri kapsamında ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına düzenledikleri kermese destek verdiler. İlkokul Müdürü Ali İbrahim Öz tarafından kermesle ilgili bilgi verdiği ünlü oyuncular, öğrencilerin duyarlı davranışlarını takdir ettiklerini ve kendilerinin de her zaman destek olmaya hazır olduklarını söylediled.
Başarı Koleji öğrencilerinin yoğun ilgisi ile karşılaşan Begüm Topçu ve Cantuğ Turay, okulu ve sınıfları gezerek öğrencilere oyunculuk, tiyatro hakkında bilgiler verdi, öğrencilerle hatıra fotoğrafları çektirdi.