X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Alman Konsolos Vetter, Manavgat Arıtma Tesisi’ni Gezdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Alman Konsolos Vetter, Manavgat Arıtma Tesisi’ni Gezdi

  • Giriş Tarihi: 26.3.2015 09:58 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
ALMANYA’NIN ANTALYA KONSOLOSU MARTİN VETTER, ASAT’A AİT ARITMA TESİSLERİNİ İNCELEME KAPSAMINDA MANAVGAT ARITMA TESİSİNİ ZİYARET ETTİ. ARITMA TESİSİ HAKKINDA BİLGİ ALAN VETTER, ASAT’IN ÇALIŞMALARINI ÖVEREK, ALMAN STANDARTLARININ ÜZERİNDE HİZMET SUNDUĞ
Alman Konsolos Vetter, Manavgat Arıtma Tesisi’ni Gezdi

Almanya’nın Konsolosu Martin Vetter, ASAT Genel Müdür Yardımcısı Osman Yıldız, Daire Başkanı Ramazan Akın, Şube Müdürü Münevver Ateş ve Büyükşehir Belediyesi Manavgat Koordinatörü Ömer Şahin ile birlikte Manavgat Arıtma Tesisi’ni gezerek yetkililerden bilgi aldı.
Konu ile ilgili olarak bilgi veren Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat Koordinatörü Ömer Şahin, "Almanya Konsolosu Martin Vetter’e bölgemiz, arıtmalarımız, yaptıklarımız ve gelecek planlarımız ile ilgili bilgi verdik. Gelecek vizyonumuzu anlattık. Lara ve Hurma Arıtma Tesislerini sunumla anlattık. 2015 yaz sezonunda hiçbir sorunla karşılaşmayacağımızı kendilerine ifade ettik.Yeni ek tesisimizi anlattık.Manavgat adına bölgemize gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ettik" dedi.
Konsolos Vetter’in yapılan çalışmaları Alman standartlarının üzerinde bulduğunu ifade eden Şahin, "Sunumun kendisini son derece tatmin ettiğini ve memnun kaldığını ifade ettiler. Biz de kendisini Mayıs sonu itibari ile açılışımıza davet ettik" diye konuştu.