X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Demre’de Mezarlık Bakım Çalışmaları Devam Ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Demre’de Mezarlık Bakım Çalışmaları Devam Ediyor

  • Giriş Tarihi: 26.3.2015 10:38 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DEMRE HİZMET BİRİMİ KOORDİNATÖRLÜĞÜ’NE BAĞLI MEZARLIK EKİPLERİ, İLÇE GENELİNDE BAŞLATMIŞ OLDUĞU MEZARLIK BAKIMLARINI TÜM HIZIYLA SÜRDÜRÜYOR. (SUAT METİN/ANTALYA-İHA)
Demre’de Mezarlık Bakım Çalışmaları Devam Ediyor

Büyükşehir Belediyesi Demre Hizmet Birimi Koordinatörlüğü’ne bağlı mezarlık ekiplerinin ilçe genelindeki mezarlık bakım çalışmaları devam ediyor.
Başta Merkez Mezarlığı olmak üzere, Küçükkum, Karabucak, Kayaaltı, Beymelek, Köşkerler, Yavu, İskele ve Kapaklı mahallerinde çalışmalarını sürdüren ekipler, mezarlıklarda temizleme, ilaçlama ve fidan dikim işlemleri gerçekleştiriyor.
İlçe genelindeki tüm mezarlıkların bakımlarını en kısa sürede bitireceklerini kaydeden Hizmet Birimi Mezarlık Ekip Sorumlusu Mustafa Teke, “Şu ana kadar 11 mezarlıkta bakım çalışmalarını tamamladık. Kalan 30 mezarlıklık için bakım çalışmalarını Ramazan Ayı öncesi tamamlamayı planlıyoruz. Bakımların yanı sıra kabirlerin çevre düzenlemesinde de çalışmalarımız bulunmakta. Mezarlıklara 200’e yakın fidan dikimi gerçekleştirdik” diye konuştu.