X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Antalya’da Yapılacak NATO Dışişleri Bakanları Koordinasyon Toplantısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Antalya’da Yapılacak NATO Dışişleri Bakanları Koordinasyon Toplantısı

  • Giriş Tarihi: 27.3.2015 09:38 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
NATO DIŞİŞLERİ BAKANLARI TOPLANTISI KAPSAMINDA KOORDİNASYON TOPLANTISI UYGULAMA OTELİ’NDE ANTALYA VALİSİ MUAMMER TÜRKER BAŞKANLIĞINDA YAPILDI.
Antalya’da Yapılacak NATO Dışişleri Bakanları Koordinasyon Toplantısı

NATO Dışişleri Bakanları Toplantısı kapsamında koordinasyon toplantısı, Uygulama Oteli’nde Valisi Muammer Türker başkanlığında yapıldı.
Türkiye’nin ev sahipliğinde 13-15 Mayıs 2015 tarihleri arasında Belek’te yapılacak olan NATO Dışişleri Bakanları Konsey Toplantısı kapsamında koordinasyon toplantısına Vali Türker’in yanı sıra Dışişleri Bakanlığı Antalya Temsilcisi Rıfat Köksal, Vali Yardımcıları, Kaymakamlar, Ankara’dan çeşitli kurum ve kuruluş ve Antalya’daki tüm kurum ve kuruluşlardan yetkililer katıldı.
Toplantıda Bakanlık tarafından oluşturulan Türk Görev Gücü Başkanı Dışişleri Bakanlığı Antalya Temsilcisi Büyükelçi Rıfat Köksal, büyük ölçüde hazırlıkları tamamlanan NATO Dışişleri Bakanları Konsey Toplantısına ilişkin bir sunum yaptı. Koordinasyon toplantısından çıkan sonuçlara göre tüm kurum ve kuruluşların Vali Türker tarafından yazılı olarak talimatlandırılacağı belirtildi.